Ліга Чемпіонів

11.10.2024 17:30
Фк Радове Arena
1’ Футболісти команди Фк Радове 2074 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Фрэнк Лэмпард
10’ Кларенс Зеедорф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
12’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Аднан Янузай
13’ Гравець віддає наскрізний пас і Франк Райкард у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
15’ Жахливий та неточний пас віддав Кларенс Зеедорф своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Андреас Бреме у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Роберто Баджо
27’ Команда Фк Радове 2074 спокійно контролює м'яч у середині поля
29’ Жахливий та неточний пас віддав Кларенс Зеедорф своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
36’ Кейлор Навас головою відбиває м'яч
41’ Хавьер Пасторе відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Фк Радове 2074
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
46’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Фернандо Торрес
51’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Симоне Пепе
55’ У грубому підкаті Фрэнк Лэмпард зносить суперника з ніг!
61’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
63’ Команда Фк Радове 2074 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
63’ Знаменитий гравець Симоне Пепе вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
66’ Гравець Рууд Гуллит набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
71’ Вдало віддав пас Криштиану Роналду своєму гравцю!
73’ Гравець Рууд Гуллит набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
77’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Марко Ван Бастен забиває ГОЛ!
77’ Аднан Янузай віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
80’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хуан Себастьян Верон легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Марко Ван Бастен
84’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
94’ Кейлор Навас легко перехоплює м'яч