Ліга Чемпіонів

11.10.2024 17:30
Бенфіка Arena
1’ Футболісти команди Бенфіка 1599 розіграли м'яч із центру поля
5’ Теэму Пукки не зміг віддати пас! Явний брак техніки
13’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Даниэль Парехо не зміг потрапити по воротах!
23’ Ех, Тео Уолкот... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
25’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Даниэль Парехо віддав пас в нікуди!
30’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Андрей Полунин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Аарон Рамздейл легко перехоплює прострільну передачу
40’ Вдало віддав пас Сергей Костюк своєму гравцю!
44’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Даниэль Парехо
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
46’ Небезпечний штрафний удар і Андрей Полунин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
46’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Владимир Онищенко
50’ Мойзе Кин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Бенфіка 1599
54’ Жахливий та неточний пас віддав Даниэль Парехо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
58’ Теэму Пукки на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
65’ Сергей Костюк від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
67’ Даниэль Парехо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Бенфіка 1599
73’ Ну треба ж! Валерий Федорчук віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
80’ Владислав Кучерук на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
88’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Игорь Кривобок
90’ При виконанні кутового удару Юрий Тарасов несподівано та красиво забиває ГОЛ!