Ліга Чемпіонів

11.10.2024 17:30
Сталинград Arena
1’ Футболісти команди Сталинград 1897 розіграли м'яч із центру поля
11’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Руслан Левига
19’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Игорь Литовка вміло забирає м'яч!
21’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Максим Калиниченко не зміг потрапити по воротах!
24’ Александр Заваров у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Симоне Индзаги подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
37’ Небезпечний штрафний удар і Руслан Левига легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
40’ Гравець Александр Заваров набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
42’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Джулия Гроссо
48’ Гравець віддає наскрізний пас і Клаудиньо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
50’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
56’ Игорь Литовка витягає дуже складний удар
58’ Після легкого удару гравцем Аллиша Чэпмен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
59’ Кристиан Тельо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
61’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Кристиан Тельо
67’ При виконанні кутового удару Франсиска Хау несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дико Насименто забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
71’ Карли Телфорд показує найвищу техніку воротарської майстерності
75’ Руслан Левига вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
80’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
86’ Жахливий та неточний пас віддав Руслан Левига своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
89’ Гравець команди Сталинград 1897 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Франсиска Хау отримує попередження