Ліга Чемпіонів

11.10.2024 17:30
ШОСТА РОТА Arena
1’ Команда ШОСТА РОТА 1669 розпочала з центру поля
2’ Гравець команди Балтика 1425 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Александр Кокорин отримує попередження
11’ Команда Балтика 1425 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
16’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Анжело Габриэль правильно віддати пас на партнера!
20’ Після проходження флангом Анжело Габриэль віддав точну передачу на протилежний фланг
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Аллеф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
24’ Після проходження флангом Степан Бджола віддав точну передачу на протилежний фланг
29’ Команда Балтика 1425 спокійно контролює м'яч у середині поля
38’ Александр Степаненко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ШОСТА РОТА 1669! Видно злагодженість у діях!
41’ Який незграбний пас віддав Адемар і м'ячем заволодів суперник!
46’ Після жахливої помилки захисника Тетяна Степаненко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Елена Катарага правильно віддати пас на партнера!
51’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Светлана Степаненко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Степан Бджола
59’ Зірвавши контратаку суперника, Анжело Габриэль перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
68’ Команда Балтика 1425 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
73’ Светлана Степаненко практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
75’ Яка передача і Степан Бджола пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
80’ Небезпечний штрафний удар і Лукас Соуза легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Гравець Александр Кокорин набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
88’ Яка передача і Олег Стадничак пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
89’ Ханс Йорг Бутт непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки