11.10.2024 17:25
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
6’ Нето важко ловить м'яч
13’ Ренату Саншеш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
15’ Шикарний аут та м'яч вкине Дандай Сатпаев
18’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Криштиан Пайва Паулета
27’ Після невиразного відбору, атаку почав Амин Харит
30’ Нето легко перехоплює м'яч
36’ Гравець Жорже Маццони набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
38’ Після жахливої помилки захисника Криштиан Пайва Паулета без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
42’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Филиппе Андраде Ферраз
50’ Сильний та точний пас віддав Климент Юшкевич і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
56’ Климент Юшкевич втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
59’ Сезар Рейя порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
64’ Після образи суперника Хоакин Фернандес нахабно штовхає його!
73’ Сильний та точний пас віддав Станимир Дриженко і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
78’ Дидье Дрогба порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
79’ Після легкого удару гравцем Климент Юшкевич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
87’ Микаэль Агацци показує найвищу техніку воротарської майстерності