11.10.2024 17:17
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
8’ М'яч за межами поля, вкидає Исус Россолимо
11’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Франсишку Консейсау і непогано виносить його в центр поля
18’ Який незграбний пас віддав Денис Абрамычев і м'ячем заволодів суперник!
25’ М'яч за межами поля, вкидає Хоакин Фернандес
27’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Стилианос Митакос
29’ Після невиразного відбору, атаку почав Франсишку Консейсау
33’ При виконанні кутового удару Исус Россолимо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
34’ Бернт Эггер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
43’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Карп Ребров віддав пас в нікуди!
50’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Франсишку Консейсау правильно віддати пас на партнера!
60’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Станимир Дриженко
65’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Франсишку Консейсау...
67’ Гравець Дэниэль Портер набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
73’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хоакин Фернандес не зміг потрапити по воротах!
77’ Стилианос Митакос добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
83’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
83’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Станимир Дриженко
85’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
88’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сезар Рейя забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!