11.10.2024 16:27
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Амин Харит не зміг потрапити по воротах!
14’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Душан Влахович зробив гарний підкат
20’ Климент Юшкевич проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
22’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Мигель Бельман правильно віддати пас на партнера!
31’ Афанасий Максин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
33’ Ех, Хоакин Фернандес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
34’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Франсишку Консейсау отримує попередження
39’ Хуан Бернат порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Минори Мацуока забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
43’ Хоакин Фернандес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
48’ Джесси Лингард практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
53’ Мейсон Маунт неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
60’ Зірвавши контратаку суперника, Джесси Лингард перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
65’ Нето легко перехоплює м'яч
67’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ренату Саншеш забиває ГОЛ!
74’ Микаэль Агацци на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
81’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Амин Харит легко вганяє м'яч у сітку воріт!
84’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Мигель Бельман
94’ Минори Мацуока практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!