11.10.2024 16:10
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Після прострільного удару по воротах Хоакин Фернандес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
7’ Хэчиро Исида витягає дуже складний удар
8’ Знаменитий гравець Сезар Рейя вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Нето легко перехоплює м'яч
18’ Ренату Саншеш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
19’ М'яч за межами поля, вкидає Сезар Рейя
25’ І знову Яго Аспас віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
26’ Филон Заимис відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Lisichask FC 788
35’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Ренату Саншеш...
39’ Хэчиро Исида спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
46’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Жорже Маццони не зміг потрапити по воротах!
48’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
56’ Аурелио Торричелли не зміг віддати пас! Явний брак техніки
59’ Филон Заимис легко перехоплює м'яч
63’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
67’ Жорже Маццони точно зіграв головою на партнера по команді!
76’ І з м'ячем Франсишку Консейсау після ідеального підкату
77’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хоакин Фернандес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
79’ Аурелио Торричелли порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
82’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
92’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Пегазос Канделаки чітко вкинув м'яч у гру