11.10.2024 15:53
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ Сильний та точний пас віддав Душан Влахович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
8’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Варрен Заир Эмри і непогано виносить його в центр поля
10’ Кевин Фолланд не зміг віддати пас! Явний брак техніки
10’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Яго Аспас отримує попередження
12’ Энтони Гордон віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
13’ Кевин Фолланд втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
15’ Гравець віддає наскрізний пас і Франсишку Консейсау у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
19’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
21’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кевин Фолланд
23’ Джон Дуран проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
30’ Ех, Франсишку Консейсау... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
36’ Франсишку Консейсау прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
38’ Який незграбний пас віддав Варрен Заир Эмри і м'ячем заволодів суперник!
40’ Після тонкої передачі м'яч отримує Хоакин Фернандес
44’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Франсишку Консейсау
54’ Ренату Саншеш вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
56’ Ренату Саншеш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
66’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
70’ Георгий Мамардашвили витягає дуже складний удар
70’ Джон Дуран проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
73’ Никола Миленкович проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
73’ При виконанні кутового удару Данило несподівано та красиво забиває ГОЛ!
76’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Мейсон Маунт
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Душан Влахович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Никола Миленкович красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Travellers 1020