11.10.2024 15:45
Travellers Arena
1’ Команда Travellers 1020 розпочала з центру поля
4’ Адам Игве не зміг віддати пас! Явний брак техніки
11’ Відмінну передачу віддав Джон Дуран, мабуть один із найкращих гравців команди Travellers 1020
18’ Сергей Милинкович Савич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
20’ Ех, Джон Дуран... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
23’ Матье Жиль віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc Monako 542
30’ Макс Ларивьер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
32’ Після легкого удару гравцем Виктор Бонифейс по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роберт Полгар забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ Макс Ларивьер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
40’ М'яч за межами поля, вкидає Варрен Заир Эмри
46’ Шикарний аут та м'яч вкине Роберт Полгар
50’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Роберт Полгар
60’ Варрен Заир Эмри від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
61’ Яка передача і Кристофер Нкунку пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ У грубому підкаті Адам Игве зносить суперника з ніг!
69’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Виктор Бонифейс
79’ І знову Гари Брюне віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
88’ Варрен Заир Эмри порушив правила за метрів сорока від своїх воріт