11.10.2024 15:45
Lisichask FC Arena
1’ Футболісти команди Lisichask FC 788 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець Тимофей Горенко набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
6’ Хоакин Фернандес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
13’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Франсишку Консейсау
20’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
24’ Тимофей Горенко витягає дуже складний удар
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Тидиани Босежюр
31’ Боротьба за м'яч у повітрі і Франсишку Консейсау буквально лягає на спину опонента!
34’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
43’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хоакин Фернандес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
44’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Жорже Маццони
52’ Відібравши м'яч, Маркиньос віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
54’ Після прострільного удару по воротах Аурелио Торричелли рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
55’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
58’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Хоакин Фернандес
62’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Аурелио Торричелли
64’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хуан Бернат
70’ Команда Lisichask FC 788 спокійно контролює м'яч у середині поля
75’ Знаменитий гравець Жорже Маццони вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Жорже Маццони втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
78’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Пегазос Канделаки не зміг потрапити по воротах!
81’ Франсишку Консейсау проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
86’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Яка передача і Жорже Маццони пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
91’ Роман Кистенев фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника