11.10.2024 15:36
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Відмінну передачу віддав Хуан Бернат, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
16’ Климент Юшкевич неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
19’ Криштиан Пайва Паулета у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
26’ Вдало віддав пас Мигель Бельман своєму гравцю!
28’ У грубому підкаті Мейсон Маунт зносить суперника з ніг!
37’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Маркиньос
39’ Микаэль Агацци грамотно грає на виході
47’ Криштиан Пайва Паулета фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
56’ Гравець віддає наскрізний пас і Мигель Бельман у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
57’ М'ячем заволодів Кевин Фолланд, але несподівано тут же його втратив!
60’ У грубому підкаті Афанасий Максин зносить суперника з ніг!
62’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Мигель Бельман
67’ Дааа... Джесси Лингард не зміг прийняти пас від свого партнера...
76’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Бернат легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
77’ Після образи суперника Хоакин Фернандес нахабно штовхає його!
80’ Гравець віддає наскрізний пас і Хуан Бернат у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
86’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Минори Мацуока
90’ Після жахливої помилки захисника Хуан Бернат без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!