11.10.2024 14:26
4’ Пров Зямкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
11’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
21’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Деукалайон Ксенакис чітко вкинув м'яч у гру
22’ Сандро Рамирес втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
28’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандро Рамирес правильно віддати пас на партнера!
38’ Сильний та точний пас віддав Сандро Рамирес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
46’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
55’ Евгений Рязанцев вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
62’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди металл ярославскиЙ 1355 гра в середині поля
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
72’ Ксения Коваленко у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
82’ Після невиразного відбору, атаку почав Бебето
85’ Евгений Рязанцев порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт