11.10.2024 13:54
Fc Olimp Arena
1’ Футболісти команди Fc Olimp 526 розіграли м'яч із центру поля
3’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
10’ Шикарний аут та м'яч вкине Грегор Фалькенмайер
12’ Гаетано Бьянконе порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
15’ Після жахливої помилки захисника Хусаин Рокки без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
16’ Після жахливої помилки захисника Арисзтид Хорти без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
18’ Небезпечний штрафний удар і Массимильяно Дель Паджера легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
19’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Блейз Ходкевич віддав пас в нікуди!
19’ Після жахливої помилки захисника Арисзтид Хорти без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
21’ Яка передача і Себастьен Дюссо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
23’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
29’ Небезпечний штрафний удар і Самир Вейенфельд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
30’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Джанлука Сильвестри
34’ Після легкого удару гравцем Себастьен Дюссо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
34’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Блейз Ходкевич
41’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Еугенио Спинелли вміло забирає м'яч!
46’ Знову м'яч забирає Антоний Франчезе
52’ Знову м'яч забирає Джанлука Сильвестри
54’ Жорсткий підкат та футболіст Бальдомеро Мануэль падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
56’ Шикарний аут та м'яч вкине Блейз Ходкевич
60’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Грегор Фалькенмайер
70’ Ех, Ивано Буччи... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
77’ Хусаин Рокки втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
80’ Після проходження флангом Джанлука Сильвестри віддав точну передачу на протилежний фланг
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ренцо Рота забиває приголомшливий м'яч у ворота!
87’ Знову м'яч забирає Амедео Манчино