11.10.2024 13:54
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сергей Нудный
13’ Сергей Нудный порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
21’ Гравець Арчи набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
27’ Сезар Рейя вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
29’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
32’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Роман Поспехов
36’ М'ячем заволодів Франсишку Консейсау, але несподівано тут же його втратив!
39’ Шикарний аут та м'яч вкине Арсентий Дорошенко
39’ Небезпечний штрафний удар і Бродяга легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
39’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кевин Фолланд забиває приголомшливий м'яч у ворота!
41’ Алекс Стиль на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
42’ Роман Поспехов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ Небезпечний штрафний удар і Сезар Рейя легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
46’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Роман Поспехов чітко вкинув м'яч у гру
53’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
61’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
68’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хуан Бернат віддав пас в нікуди!
72’ Хоакин Фернандес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
77’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Андрей Липовуз
78’ Кевин Фолланд відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
81’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Хуан Бернат не зміг залишити поле без допомоги медиків
82’ Який незграбний пас віддав Хоакин Фернандес і м'ячем заволодів суперник!
90’ Сезар Рейя фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника