11.10.2024 13:31
Uzwolf Arena
1’ Футболісти команди Uzwolf 803 розіграли м'яч із центру поля
5’ Команда Uzwolf 803 спокійно контролює м'яч у середині поля
7’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Данило забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
7’ Мейсон Маунт красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
14’ Давид Брабандер порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ренату Саншеш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Ренату Саншеш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
27’ Зірвавши контратаку суперника, Антонайдж Бунич перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
35’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Ренату Саншеш зробив гарний підкат
39’ Хоакин Фернандес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
42’ При виконанні кутового удару Иори Хаттори несподівано та красиво забиває ГОЛ!
47’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
48’ Кеничи Исии відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Uzwolf 803
53’ Гравець Антонайдж Бунич набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
55’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сергий Шамсутдинов не зміг потрапити по воротах!
57’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
59’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хоакин Фернандес буквально лягає на спину опонента!
61’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Душан Влахович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
62’ Знову м'яч забирає Адегоук Леклерк
68’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Ренату Саншеш
70’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Давид Брабандер правильно віддати пас на партнера!
74’ Яка передача і Хуан Бернат пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
78’ Димитрайдж Милошевич показує найвищу техніку воротарської майстерності
88’ Сильний та точний пас віддав Шуджи Исии і команда впевнено спрямувалась у контратаку!