11.10.2024 13:23
Manchester Ct Arena
1’ Футболісти команди Manchester Ct 849 розіграли м'яч із центру поля
10’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Арефий Гвоздюк чітко вкинув м'яч у гру
17’ Арефий Гвоздюк вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
19’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Ренату Саншеш не зміг потрапити по воротах!
29’ Після проходження флангом Панэйайотис Метаксас віддав точну передачу на протилежний фланг
36’ Нето витягає дуже складний удар
40’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
44’ При виконанні кутового удару Станимир Дриженко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
50’ Жахливий та неточний пас віддав Ренату Саншеш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
54’ Боротьба за м'яч у повітрі і Джейк Холли буквально лягає на спину опонента!
57’ Дааа... Сезар Рейя не зміг прийняти пас від свого партнера...
63’ Панэйайотис Метаксас точно зіграв головою на партнера по команді!
69’ Яка передача і Яго Аспас пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
71’ Після жахливої помилки захисника Джейк Холли без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
72’ Панэйайотис Метаксас віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Manchester Ct 849! Видно злагодженість у діях!
80’ Сильний та точний пас віддав Франсишку Консейсау і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
84’ Хоакин Фернандес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
89’ Чима Исаак легко перехоплює м'яч