11.10.2024 13:07
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Після образи суперника Сергей Милинкович Савич нахабно штовхає його!
10’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
14’ Джон Дуран від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
19’ Виктор Бонифейс вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
27’ Георгий Мамардашвили легко перехоплює м'яч
35’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Мейсон Маунт
39’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Франсишку Консейсау у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
46’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Джон Дуран
52’ Хоакин Фернандес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
53’ Хуан Бернат втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
62’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
70’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Душан Влахович
74’ Гравець віддає наскрізний пас і Яго Аспас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
80’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Виктор Бонифейс
84’ М'яч за межами поля, вкидає Виктор Бонифейс
87’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мейсон Маунт
90’ Кевин Фолланд відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
90’ Після легкого удару гравцем Яго Аспас по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!