11.10.2024 13:01
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Пол Брунгардт втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
11’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Жорже Маццони
19’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Себастиен Надь
27’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Мейсон Маунт
32’ Який незграбний пас віддав Франсиску Мигуэл Сантош і м'ячем заволодів суперник!
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Жорже Маццони забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Фолкер Вольф
42’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
51’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Клавдий Ефремов
53’ Хитоши Ёсида подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
54’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Яго Аспас отримує попередження
55’ Боротьба за м'яч у повітрі і Жорже Маццони буквально лягає на спину опонента!
57’ Хитоши Ёсида вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
61’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Мигуель Гарридо
67’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Душан Влахович
71’ Экандэйо Нджобву спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
75’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Станимир Дриженко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
77’ Який незграбний пас віддав Душан Влахович і м'ячем заволодів суперник!
79’ Себастиен Надь спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
86’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Який незграбний пас віддав Себастиен Надь і м'ячем заволодів суперник!