11.10.2024 12:53
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
18’ Ромео Мирабо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
20’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сезар Рейя не зміг потрапити по воротах!
22’ Сильний удар по воротах, але Макс Ларивьер у стрибку легко відбив цей м'яч!
31’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
32’ Пол Брунгардт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ренату Саншеш
40’ Матье Жиль втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
44’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ренату Саншеш
54’ Жорже Маццони порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
59’ Дааа... Матье Жиль не зміг прийняти пас від свого партнера...
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
65’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
67’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
69’ Після образи суперника Станимир Дриженко нахабно штовхає його!
73’ Маркиньос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
75’ Після жахливої помилки захисника Пол Брунгардт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
76’ Сезар Рейя спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
81’ Небезпечний штрафний удар і Жорже Маццони легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
83’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
85’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
93’ Карим Симон на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр