11.10.2024 12:31
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
9’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Афанасий Максин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
10’ Франсишку Консейсау від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
20’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Хуан Бернат
22’ Минори Мацуока проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
29’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
31’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Кичиро Сайто
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Минори Мацуока забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ Шикарний аут та м'яч вкине Амин Харит
48’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Кевин Фолланд
56’ Ну треба ж! Филиппе Андраде Ферраз віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
59’ Гравець команди Інгулець 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дандай Сатпаев отримує попередження
66’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хуан Бернат віддав пас в нікуди!
73’ Ну треба ж! Амин Харит віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
80’ Криштиан Пайва Паулета втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
80’ Після легкого удару гравцем Криштиан Пайва Паулета по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
82’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Филиппе Андраде Ферраз
89’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Інгулець 1099 гра в середині поля