11.10.2024 12:23
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ При виконанні кутового удару Кароли Кертес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
7’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франсишку Консейсау чітко вкинув м'яч у гру
13’ Після невиразного відбору, атаку почав Асита Карпантье
15’ Нето легко перехоплює м'яч
25’ Гравець команди АНД Спорт 841 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Асита Карпантье отримує попередження
25’ Відібравши м'яч, Фульвио Колонна віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
27’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Марио Висенте
29’ Після легкого удару гравцем Франсишку Консейсау по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
33’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Эдмилсон Ломбадо
35’ Душан Влахович порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
45’ І з м'ячем Марио Висенте після ідеального підкату
50’ Сезар Рейя на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
52’ Кевин Фолланд не зміг віддати пас! Явний брак техніки
56’ Марио Висенте вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
62’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Душан Влахович чітко вкинув м'яч у гру
65’ Шикарний аут та м'яч вкине Франсишку Консейсау
67’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуан Бернат забиває приголомшливий м'яч у ворота!
71’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сезар Рейя
80’ Кевин Фолланд практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
88’ Мики Бернарди порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт