11.10.2024 12:15
Weekend way Arena
1’ Команда Weekend way 861 розпочала з центру поля
11’ Тэдэши Кирисима важко ловить м'яч
16’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
17’ Мда... Хуан Бернат... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
23’ Небезпечний штрафний удар і Станимир Дриженко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
25’ Маркиньос фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
35’ Асбьёрн ван Реммерсваал практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
40’ Після легкого удару гравцем Олууотойин Перро по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
44’ Ираклий Макаров неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
51’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
55’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хоакин Фернандес
57’ При виконанні кутового удару Маркиньос несподівано та красиво забиває ГОЛ!
63’ Шикарний аут та м'яч вкине Хоакин Фернандес
67’ Сильний та точний пас віддав Грегор Веригин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
70’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Адольф Хаупт
72’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
73’ Шикарний аут та м'яч вкине Себастьян Вагнер
80’ Сезар Рейя не зміг віддати пас! Явний брак техніки
86’ Маркиньос подав кутовий точно на голову своєму гравцю!