11.10.2024 11:36
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
2’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
4’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Кинизела Мерсье
7’ Знову м'яч забирає Кинизела Мерсье
8’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!
12’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хоакин Фернандес
12’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
20’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
24’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
28’ Сезар Рейя порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ Гаетано Бьянконе від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
37’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Яго Аспас...
42’ Нето легко перехоплює м'яч
49’ Боротьба за м'яч у повітрі і Яго Аспас буквально лягає на спину опонента!
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Антоний Франчезе забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
59’ Нето грамотно грає на виході
66’ Мейсон Маунт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
73’ Небезпечний штрафний удар і Ренату Саншеш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
75’ Який незграбний пас віддав Антоний Франчезе і м'ячем заволодів суперник!
85’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Ренату Саншеш...