11.10.2024 11:28
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Душан Влахович подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
10’ Гравець Хуан Бернат набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
19’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Себастьян Вагнер
26’ Грегор Веригин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
29’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
34’ Грегор Веригин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Weekend way 861
37’ Небезпечний штрафний удар і Афанасий Чамкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
37’ Мейсон Маунт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ираклий Макаров буквально лягає на спину опонента!
42’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Асбьёрн ван Реммерсваал
52’ Мда... Кевин Фолланд... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
62’ Дааа... Асбьёрн ван Реммерсваал не зміг прийняти пас від свого партнера...
67’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Адольф Хаупт
74’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ренату Саншеш
79’ При виконанні кутового удару Франсишку Консейсау несподівано та красиво забиває ГОЛ!
81’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Олууотойин Перро забиває ГОЛ!
84’ Грегор Веригин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
93’ Франсишку Консейсау від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість