11.10.2024 11:19
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ Элио Давид прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
14’ Зірвавши контратаку суперника, Душан Влахович перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
24’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Валерий Лукашевич
25’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Франсишку Консейсау забиває ГОЛ!
29’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Франсишку Консейсау забиває ГОЛ!
29’ Жахливий та неточний пас віддав Мейсон Маунт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
32’ Сильний та точний пас віддав Валерий Лукашевич і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
38’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
44’ Элио Давид добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
48’ Що ж робить гравець команди RB London 852, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ Хоакин Фернандес віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
57’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Марчелло Александре вміло забирає м'яч!
59’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Кевин Фолланд
64’ М'ячем заволодів Мейсон Маунт, але несподівано тут же його втратив!
65’ Хермолаос Мариадос зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
67’ Франсишку Консейсау вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
70’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
80’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Данило забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
80’ Элио Давид прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
82’ Сильний та точний пас віддав Фердинанд Скшеч і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
82’ Суддя призначає пенальті. Хермолаос Мариадос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
88’ Душан Влахович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!