11.10.2024 10:53
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
5’ Кайо Жорже подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
15’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
15’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Федерико Бальцаретти не зможе сам піти з поля
20’ Знаменитий гравець Кайо Жорже вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
24’ У грубому підкаті Деукалайон Ксенакис зносить суперника з ніг!
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Инна Глущенко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
31’ Халид Булахруз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Златко Юнузович
38’ Вдало віддав пас Златко Юнузович своєму гравцю!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
47’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Златко Юнузович
51’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
57’ Після легкого удару гравцем Лорен Силвер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Сандро Рамирес
65’ Боротьба за м'яч у повітрі і Златко Юнузович буквально лягає на спину опонента!
69’ Знаменитий гравець Федерико Бальцаретти вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
71’ Серхио Рико важко ловить м'яч
75’ Жорсткий підкат та футболіст Инна Глущенко падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
80’ Після легкого удару гравцем Златко Юнузович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
80’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Диего Тристан
83’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Кайо Жорже
86’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
88’ Знаменитий гравець Златко Юнузович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
88’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку