11.10.2024 10:51
4’ Сергей Политыло зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
5’ При виконанні кутового удару Артур Карноза несподівано та красиво забиває ГОЛ!
7’ Вдало віддав пас Сергей Политыло своєму гравцю!
12’ М'яч за межами поля, вкидає Дмитрий Лепа
17’ Артур Рудько показує найвищу техніку воротарської майстерності
24’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
26’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
32’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Раимофф
41’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ян Морговский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
42’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
49’ Вправно перехоплює м'яч Сандро Рамирес
58’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Лукман Аруна
60’ Сергей Политыло віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Rangers FC 1903
67’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
77’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Ян Морговский прикривається руками, медики вже поспішають...
77’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
80’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
82’ Сильний та точний пас віддав Сергей Политыло і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
90’ М'ячем заволодів Тим ван Реммерсваал, але несподівано тут же його втратив!