11.10.2024 10:51
Urbetevere Arena
1’ Футболісти команди Urbetevere 1800 розіграли м'яч із центру поля
6’ Жорсткий підкат та футболіст Вол падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
9’ Сильний удар по воротах, але Арина Кравець у стрибку легко відбив цей м'яч!
10’ Деукалайон Ксенакис відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
14’ Марко Манкосу порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
15’ Гравець віддає наскрізний пас і Вол у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
16’ Арина Кравець грамотно грає на виході
19’ Вол фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
22’ Лукман Аруна порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
28’ Сильний удар по воротах, але Арина Кравець у стрибку легко відбив цей м'яч!
37’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Франческо Маньянелли
47’ Лукман Аруна порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
47’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франческо Маньянелли забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
50’ Після жахливої помилки захисника Наталия Боярова без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Арина Кравець отримав сильну травму
53’ Фабио Куальярелла вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
53’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Татьяна Бондаренко забиває ГОЛ!
58’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
63’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
71’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Айтана Бонмати і непогано виносить його в центр поля
73’ Після невиразного відбору, атаку почав Деукалайон Ксенакис
76’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Наталия Боярова у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
84’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
87’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Марко Манкосу забиває ГОЛ!
94’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Франческо Маньянелли