11.10.2024 10:43
Сталинград Arena
1’ Футболісти команди Сталинград 1897 розіграли м'яч із центру поля
3’ М'ячем у голову отримує Виктор Ворошилов. Сподіваємось все обійдеться...
5’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
7’ Сергей Семак спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
9’ Гравець команди Сталинград 1897 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Виктор Ворошилов отримує попередження
12’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Скотт Эдкинс
21’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
30’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сергей Семак і непогано виносить його в центр поля
36’ Сергей Семак від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сергей Семак
45’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Тим ван Реммерсваал не зміг потрапити по воротах!
48’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
50’ Леннерт Нильсен проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
54’ І знову Лукман Аруна віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
55’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пров Зямкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
70’ Зірвавши контратаку суперника, Джордин Уитема перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
72’ Раимофф відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
76’ Скотт Эдкинс красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сталинград 1897
82’ Деукалайон Ксенакис проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
84’ Сергей Семак порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
93’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Джордин Уитема