11.10.2024 10:35
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1444 розіграли м'яч із центру поля
5’ При виконанні кутового удару Ибраима Конате несподівано та красиво забиває ГОЛ!
5’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандро Рамирес правильно віддати пас на партнера!
10’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Максим Глушенков
16’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Криштиану Перейра вміло забирає м'яч!
19’ Максим Глушенков від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ Гравець команди НОРД 1444 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Зелимхан Бакаев отримує попередження
28’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
31’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
32’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
41’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
51’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
61’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
62’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
69’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пров Зямкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
70’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ Сандро Рамирес добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
80’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Зе Луиш
88’ Боротьба за м'яч у повітрі і Максим Глушенков буквально лягає на спину опонента!