11.10.2024 10:35
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Ех, Сергей Милинкович Савич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
5’ Хуан Бернат зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
10’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Душан Влахович
16’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Яго Аспас отримав сильну травму
16’ При виконанні кутового удару Джон Дуран несподівано та красиво забиває ГОЛ!
19’ Після образи суперника Хоакин Фернандес нахабно штовхає його!
29’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Хоакин Фернандес
33’ Виктор Бонифейс неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
41’ Виктор Бонифейс подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
49’ Боротьба за м'яч у повітрі і Энтони Гордон буквально лягає на спину опонента!
53’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Сильний та точний пас віддав Сергей Милинкович Савич і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
62’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Мейсон Маунт
72’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Никола Миленкович чітко вкинув м'яч у гру
73’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Данило легко вганяє м'яч у сітку воріт!
76’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуан Бернат забиває приголомшливий м'яч у ворота!
77’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
86’ Після проходження флангом Франсишку Консейсау віддав точну передачу на протилежний фланг
87’ Хоакин Фернандес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку