11.10.2024 10:35
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1903 розпочала з центру поля
3’ Артур Карноза віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Rangers FC 1903! Видно злагодженість у діях!
7’ Команда Rangers FC 1903 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
9’ Владимир Шаран віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Rangers FC 1903! Видно злагодженість у діях!
18’ Артур Рудько важко ловить м'яч
20’ Владимир Шаран зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
26’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
32’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
32’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
34’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
37’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Денис Руденко
42’ Сергей Политыло прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
45’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал і непогано виносить його в центр поля
55’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
57’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Игорь Костюк
61’ Який незграбний пас віддав Владимир Лысенко і м'ячем заволодів суперник!
66’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
70’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Деукалайон Ксенакис
75’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Денис Руденко забиває ГОЛ!
76’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сандро Рамирес
86’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки