11.10.2024 09:18
4’ Леннерт Нильсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
10’ Ри Мён Гук важко ловить м'яч
11’ Яка передача і Лейла Оуаби пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
12’ Ри Мён Гук головою відбиває м'яч
13’ Гравець команди FC DORDOI 1561 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гулжигит Алыкулов отримує попередження
22’ Знову м'яч забирає Лейла Оуаби
23’ Иво Чеккини втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
29’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
33’ Ри Мён Гук витягає дуже складний удар
42’ Пров Зямкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
50’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Сандро Рамирес
51’ Небезпечний штрафний удар і Леандро Троссард легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сандро Рамирес
62’ Жорсткий підкат та футболіст Рафаэль Чихос падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
64’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гулжигит Алыкулов
71’ Артем Ситало неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
75’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Боипузо Дешан забиває ГОЛ!
75’ Сандро Рамирес неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
81’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гулжигит Алыкулов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
82’ Жахливий та неточний пас віддав Леннерт Нильсен своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
88’ Тим ван Реммерсваал точно зіграв головою на партнера по команді!