11.10.2024 09:10
2’ Владимир Шаран втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
4’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
13’ Небезпечний штрафний удар і Лукман Аруна легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
13’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Тим ван Реммерсваал
15’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сергей Политыло
17’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
17’ У грубому підкаті Сергей Политыло зносить суперника з ніг!
23’ Сергей Политыло проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
33’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
41’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Владимир Шаран
50’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
50’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Владимир Лысенко
57’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сергей Политыло забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ Халид Булахруз вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
64’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Денис Руденко отримав сильну травму
68’ Відмінну передачу віддав Сандро Рамирес, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
75’ Ну треба ж! Сергей Политыло віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
84’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сандро Рамирес
93’ Гравець Владимир Лысенко набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!