11.10.2024 08:44
10’ І з м'ячем Лукман Аруна після ідеального підкату
17’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
19’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
25’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Денис Давыдов
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Денис Давыдов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
32’ Лукман Аруна порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
37’ Денис Давыдов у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
40’ Що ж робить гравець команди Балтика 1425, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
46’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
51’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
58’ Бруно Араухо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
58’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
62’ Знаменитий гравець Денис Давыдов вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
63’ Який незграбний пас віддав Сандро Рамирес і м'ячем заволодів суперник!
66’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лукман Аруна правильно віддати пас на партнера!
75’ Леонардо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
77’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
80’ Що ж робить гравець команди Балтика 1425, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
88’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сандро Рамирес