11.10.2024 04:16
ФК Звезда Arena
1’ Футболісти команди ФК Звезда 1250 розіграли м'яч із центру поля
4’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
8’ Яка передача і Диого Ринкон пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Після жахливої помилки захисника Лукас Пиазон без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
13’ Марлисон порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
19’ Лукман Аруна вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
21’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Данило Риос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
28’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
30’ Раимофф добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
31’ Небезпечний штрафний удар і Сержиньо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
36’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Данило Риос
39’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Марлисон
41’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
44’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
54’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
62’ Що ж робить гравець команди ФК Звезда 1250, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
67’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукас Пиазон
77’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
79’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ФК Звезда 1250 гра в середині поля
86’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!