11.10.2024 03:44
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
6’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
10’ Карлос Клерк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
10’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Дэйли Блинд
17’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Карлос Клерк
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Самир забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Бруно Араухо
29’ Зірвавши контратаку суперника, Алексей Бахарев перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
29’ Гравець команди FcKharkiv 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Симинин отримує попередження
36’ Сильний та точний пас віддав Пауло Ванчопе і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
43’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Леннерт Нильсен
50’ Який незграбний пас віддав Алексей Бахарев і м'ячем заволодів суперник!
54’ І знову Тим ван Реммерсваал віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
58’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Глеб Бухал
66’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
74’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
78’ Знаменитий гравець Раимофф вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
79’ Боротьба за м'яч у повітрі і Пак Чи Сон буквально лягає на спину опонента!
84’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Пауло Ванчопе
88’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!