11.10.2024 02:52
6’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Виктор Грачёв
11’ Тим ван Реммерсваал втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
14’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
24’ Виктор Грачёв спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
25’ Сергей Щербаков проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
26’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сергей Закарлюка
36’ У грубому підкаті Тим ван Реммерсваал зносить суперника з ніг!
42’ Відібравши м'яч, Генадий Орбу віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
45’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сергей Закарлюка забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
52’ Сергей Щербаков порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
56’ Шикарний аут та м'яч вкине Тим ван Реммерсваал
59’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Оттавиано Колелла і непогано виносить його в центр поля
60’ Гравець команди Банда Симона 1254 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Генадий Орбу отримує попередження
65’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
75’ Леннерт Нильсен не зміг віддати пас! Явний брак техніки
83’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
90’ Сандро Рамирес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!