11.10.2024 02:49
4’ При виконанні кутового удару Татьяна Бондаренко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
6’ Вол неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
9’ Марко Манкосу втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
10’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
13’ Левент Кишш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
19’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Вол
26’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
28’ Знаменитий гравець Левент Кишш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
29’ Після легкого удару гравцем Фабио Куальярелла по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ Ну треба ж! Дэннис Ячин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
38’ Відмінну передачу віддав Педро Уго Аморим, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
46’ Гравець віддає наскрізний пас і Стейси Брюстер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
46’ Жека Тарантино добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
56’ І знову Антон Шиндер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
58’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Вол
63’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Марко Манкосу
63’ Фабио Куальярелла проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
67’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
69’ Жека Тарантино добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
74’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
77’ Після прострільного удару по воротах Лука Антонелли рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
78’ Шикарний аут та м'яч вкине Левент Кишш
82’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Педро Уго Аморим віддав пас в нікуди!
84’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Стейси Брюстер
89’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Вол не зміг потрапити по воротах!