11.10.2024 02:44
9’ Мда... Аллеф... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
11’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
25’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Дэннис Ячин
34’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
43’ Гравець Анжело Габриэль набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
48’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
53’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Левент Кишш
58’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
64’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукас Соуза...
66’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
76’ При спробі обійти суперника гравець Джанлуко Манчини підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
76’ Ханс Йорг Бутт легко перехоплює прострільну передачу
78’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
80’ Вдало віддав пас Лукас Соуза своєму гравцю!
80’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
81’ Аллеф відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Балтика 1425
84’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
89’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Уго Аморим