11.10.2024 02:25
8’ Антонио Ди Натале добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
10’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Даниеле Де Росси
15’ Вправно перехоплює м'яч Дженнаро Гаттузо
24’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джанлуиджи Буффон вміло забирає м'яч!
34’ Вдало віддав пас Бруно Араухо своєму гравцю!
44’ Стефан ель Шарави не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ Мда... Педро Уго Аморим... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
61’ Гравець команди Сборная Италия 1402 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Чиро Иммобиле отримує попередження
63’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
70’ Після прострільного удару по воротах Массимо Амброзини рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
71’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Чиро Иммобиле правильно віддати пас на партнера!
80’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
81’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
82’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
86’ Джанлука Дзамбротта зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Зірвавши контратаку суперника, Антонио Ди Натале перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю