11.10.2024 02:17
Сборная Колумбии Arena
1’ Футболісти команди Сборная Колумбии 1437 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
8’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
13’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хамес Родригес
17’ Хуан Куадрадо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
22’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
24’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
26’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Деукалайон Ксенакис не зміг залишити поле без допомоги медиків
29’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
33’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
36’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандро Рамирес не зміг потрапити по воротах!
37’ Дуван Сапата проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
40’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
49’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
57’ Хамес Родригес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
60’ Яка передача і Карлос Вальдеррама пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Карлос Вальдеррама
70’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хуан Куадрадо не зміг потрапити по воротах!
77’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Сборная Колумбии 1437 гра в середині поля
84’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
87’ Після жахливої помилки захисника Карлос Бакка без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
92’ Карлос Бакка вкинув аут прямо в центр штрафного суперника