11.10.2024 02:09
4’ Бен Руурд Чрюдер добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
12’ Руслан Бабенко втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
13’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
21’ У грубому підкаті Бекзат Мамин зносить суперника з ніг!
23’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
28’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
29’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Ганджу Майеби
32’ Після прострільного удару по воротах Педро Уго Аморим рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
33’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
34’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
38’ Раимофф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
44’ Завьер Майерс фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
50’ І з м'ячем Бруно Араухо після ідеального підкату
58’ Гравець команди Voliry 1071 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Завьер Майерс отримує попередження
59’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
60’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бруно Араухо буквально лягає на спину опонента!
64’ Педро Уго Аморим у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
68’ Джанпьеро Пинна віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Voliry 1071! Видно злагодженість у діях!
74’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
77’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
80’ М'ячем заволодів Педро Уго Аморим, але несподівано тут же його втратив!
89’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!