11.10.2024 02:00
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
5’ Знаменитий гравець Раимофф вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
9’ Чиро Иммобиле віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сборная Италия 1402! Видно злагодженість у діях!
16’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Джорджо Кьеллини
21’ Після легкого удару гравцем Джанлука Дзамбротта по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ І знову Лукман Аруна віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
32’ Дженнаро Гаттузо вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
39’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
43’ М'ячем заволодів Леннерт Нильсен, але несподівано тут же його втратив!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Антонио Ди Натале чітко вкинув м'яч у гру
59’ М'яч за межами поля, вкидає Деукалайон Ксенакис
68’ Джанлука Дзамбротта точно зіграв головою на партнера по команді!
78’ Массимо Амброзини точно зіграв головою на партнера по команді!
80’ І знову Лукман Аруна віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
90’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Чиро Иммобиле...