11.10.2024 01:28
Сборная Колумбии Arena
1’ Футболісти команди Сборная Колумбии 1437 розіграли м'яч із центру поля
3’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
9’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Хуан Куадрадо
11’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
21’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
31’ Лукман Аруна від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
38’ І з м'ячем Радамель Фалькао після ідеального підкату
46’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Луис Муриэль
51’ Радамель Фалькао проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Команда Сборная Колумбии 1437 спокійно контролює м'яч у середині поля
61’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Леннерт Нильсен...
66’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Хуан Куадрадо
67’ При спробі обійти суперника гравець Луис Муриэль підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
76’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марио Йепес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
76’ Тим ван Реммерсваал практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
79’ Карлос Бакка подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Бакка забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
84’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
86’ Карлос Бакка віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сборная Колумбии 1437! Видно злагодженість у діях!