10.10.2024 23:39
2’ Небезпечний штрафний удар і Василий Рац легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Банда Симона 1254 гра в середині поля
16’ При виконанні кутового удару Александр Чижов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
17’ Вдало віддав пас Сергей Беженар своєму гравцю!
19’ Відібравши м'яч, Сергей Щербаков віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
29’ Леннерт Нильсен віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
35’ Після прострільного удару по воротах Сергей Беженар рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
36’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Деукалайон Ксенакис
43’ Василий Рац спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
53’ Зірвавши контратаку суперника, Алекс Эдеро Лоуренцо перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
63’ Деукалайон Ксенакис подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
73’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
80’ Відмінну передачу віддав Тим ван Реммерсваал, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
87’ Сандро Рамирес добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч