10.10.2024 23:01
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1754 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Давид Кипиани
16’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
17’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
20’ Після легкого удару гравцем Эскердинья по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
26’ Левент Кишш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
31’ Вдало віддав пас Дэннис Ячин своєму гравцю!
41’ Після проходження флангом Силас віддав точну передачу на протилежний фланг
45’ Давид Кипиани на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
54’ Левент Кишш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
58’ Роджерио Сени грамотно грає на виході
65’ Команда ТОРНАДО 1754 спокійно контролює м'яч у середині поля
68’ Габриэль вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лукас Лима
83’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
86’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
91’ Після тонкої передачі м'яч отримує Эскердинья