10.10.2024 22:22
6’ Эрик Кантона красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Oblivion 1173
13’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
17’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
22’ Лукман Аруна віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
26’ Михаэль Баллак добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
36’ Деукалайон Ксенакис прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
38’ Тьерри Анри від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
48’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
52’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Раимофф правильно віддати пас на партнера!
54’ Лотар Маттеус красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Oblivion 1173
58’ Ариэль Ортега відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Oblivion 1173
63’ У грубому підкаті Тим ван Реммерсваал зносить суперника з ніг!
64’ Павел Недвед зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
73’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Раимофф...
79’ М'яч за межами поля, вкидає Ариэль Ортега
85’ Леннерт Нильсен фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника