10.10.2024 22:10
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
7’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
9’ Дааа... Даниеле Де Росси не зміг прийняти пас від свого партнера...
15’ Чиро Иммобиле вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
24’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
27’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
29’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Стефан ель Шарави
36’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Леннерт Нильсен
44’ Мда... Деукалайон Ксенакис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
52’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Антонио Ди Натале
61’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
64’ Даниеле Де Росси віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сборная Италия 1402! Видно злагодженість у діях!
66’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Лукман Аруна
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ І з м'ячем Сандро Рамирес після ідеального підкату
79’ Гравець Антонио Ди Натале набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
82’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
87’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Дженнаро Гаттузо